חנויותכללימסחר אלקטרוני

כיצד להקים מוצר מותאם אישית Print on Demand

אז נתחיל בשאלת השאלות , מה זה בכלל Print on Demand או בשמו הקצר POD

בהתאם לשינויים באופנה וטרנדים משתנים Print on Demand הפכה להיות מאוד פופולרית בקרב eCommerce העושים DropShipping,הזמנה של Print on Demand נעשית בדרך כלל על בגדים שעונים ועוד המון מוצרים שניתן להדפיס עליהם , הלקוח נהנה ממגוון רחב של מוצרים לבחור מהם , ברגע שנכנסת הזמנה המוצר נשלח לקונים שלנו , אנחנו משלמים לספק ואת הרווח משאירים אצלנו, עכשיו חשוב לזכור ישנם 2 סוגי שירות של POD , הראשון זה ממש אתר של שירותי POD השני זה שירות תשלום של POD ועכשיו אפרט על עליהם.

POD Website Service

זה שירות המכיל את הכל לגולש והם מאגדים בתוכם את כל השירותים , אספקה ושילוח של המוצר , אחסון המוצר , הדפסה של המוצר , אתר אישי משלהם , בנוסף הם מספקים עיצובים וערכות נושא משלהם , הם מעבדים את ההזמנות ושולחים גם תחת השם שלהם.

POD Fulfillment services

זהו שירות שעובד מאחורי הקלעים , לא שונה מאליאקספרס, הם עושים דרופשיפינג לחנות שלנו והם תמיד נשארים אנונימיים ,חברות כאלה נותנות לנו את האופציה למכור מוצרים תחת המותג שלנו , עם הלוגו שלנו , ישנם המון אפליקציות לשופיפיי שנותנות שירות שכזה ,אפרט עליהן בהמשך.

למה דווקא אפליקציות Print on Demand לשופיפיי?

אפליקציות של Print on Demand בשופיפיי נותנות המון הטבות לחנויות שלנו ונותנות מענה למה להשתמש בשירותי POD Fulfillment services

מה כוללות ההטבות של אותן אפליקציות:

  • המודול של POD כולל בתוכו את היכולת לא לאחסן ולשלח מוצרים ממש כמו לעשות דרופ מאליאקספרס.
  • אין עלויות הדפסה.
  • קל מאוד להתקין ולמכור.
  • המון התאמות לקונים , ככל שהם מדפיסים יותר ככה אנחנו מרוויחים.
  • הזדמנות לעסקים קטנים להגדיל את המותג של העסק שלהם.

אחד הדברים המדהימים באפליקציות POD לשופיפיי זה הגמישות שהם נותנות לנו מהמובן של ניהול החזרות , ניהול מלאי ולקוחות.

איך עובדת השיטה של POD?

השיטה עובדת ממש כמו שעושים דרופ מאליאקספרס , מתקינים את האפליקציה הרצויה לנו שאיתה נרצה לעבוד , בדרך כלל מכילה:

  • קבלה וניהול הזמנות.
  • הדפסה בהתאם לדרישות.
  • שליחה של המוצר.
  • הוספת תוויות מותאמות למוצר.

כמה אפליקציות של POD אפילו נותנות שירות של מוקאפ ב 3D ככה שהלקוח יכול לקבל מושג איך המוצר הולך להראות במציאות,ברגע שהלקוח מבצע את ההזמנה זה אוטומטית נשלח לחברה איתה בחרנו לעבוד.

לאחר מכן הספק מדפיס את העיצוב על המוצר שנבחר ,המוצרים מאוחסנים כבר אצלם ובסיום ההדפסה המוצר נשלח ללקוח,המוצר שנשלח מגיע ללקוח עם תווית לבנה ,מה שאומר שאין מיתוג על המוצר של החברה שהכינה אותו , אנחנו יכולים להוסיף את הלוגו שלנו למוצרים שנשלחים. וככה אנחנו לוקחים את הרווח , הספק לוקח מחיר על העבודה שלו והלקוח מקבל את המוצר.

עיצוב המוצר לפני שליחה POD

מה צריך בשביל להתחיל?

הדבר הנפלא הוא שלא צריך בעצם כלום , בשופיפיי יש אפליקציות שנותנות לנו מענה לכל הנושא הזה של POD , כל מה שצריך זה פשוט חנות בשופיפיי , ללא השקעה נוספת. על כל הזמנה שנכנסת לנו אנחנו מוציאים הזמנה לספק.

כמה דברים בסיסיים שחשוב מאוד לזכור לפני שמתחילים לעשות POD

שם המותג:

חשוב מאוד שיהיה שם קליט ומובן , שם שנותן השראה מכיוון שב POD משלחים עם תווית לבנה ושם המוצר שלך הולך להופיע שם , זה משהו שחשוב מאוד לשים לב אליו.

יוצר מוקפים:

כלי סופר חשוב שיהיה לנו בחנות להראות לגולש בזמן אמת איך המוצר שלו הולך להראות לפני שהוא מבצע הזמנה מאיתנו.

בדיקת איכות המוצר:

אחד הדברים היותר חשובים שמוכרים לא נותנים עליו דגש , היא איכות המוצרים , לכן חשוב מאוד להזמין כמה מוצרים אלינו הביתה ולעשות עליהם בדיקות כפי שכבר הסברתי בקורס שלי הפריצה לשופיפיי בעבר.

האפליקציות הטובות ביותר ל – POD

שופיפיי מקלה עלינו בכך שהיא נותנת לנו כבר את האפליקציות המובילות שיש בתחום , כל האפליקציות שאני אסקור עכשיו הן לא מדורגות מהטובה ביותר הם פשוט אפליקציות שניתן להשתמש בהן בשביל החנות שלנו.

1. Printful – Printing and Warehousing

כרגע אחת מהאפליקציות הטובות ביותר שיש בתחום , עם ניהול הזמנות מלאי , עיצובים ושילוח של המוצר , דרך האפליקציה ניתן להדפיס חולצות , ספלים , כריות , כיסויים לטלפונים ועוד המון מוצרים.

2. Printify

אפליקציה נוספת שהיא גם מעולה ל POD, ניתן דרך האפליקציה ליצור מוצרים בהתאמה אישית , עם איכות מוצרים מעולה מאוד! ,האפליקציה שולחת ויוצרת את המוצרים תחת שם המותג שלך.

3. Teelaunch

אפליקציה שהייתה תחת שופיפיי צברה תאוצה ופופולריות בצורה מהירה נותנת מענה רחב לכל הנושא של POD, מקבלת גם תשלומים דרך PayPal , האפליקציה בנוסף נותנת כמובן שירותי שלוח , עיצוב והדפסה של המוצרים.

כמה זה עולה?

המחיר משתנה בהתאמה בין נותנות השירות השונות , ישנם כמה גורמים משפיעים בנושא.

המוצר:

לרוב ההוצאה הגדולה שלנו ב POD תהיי על הקניה של המוצר עצמו ולא ההדפסה שלו, לרוב האפליקציות של קטלוג מאוד גדול ממנו ניתן לבחור מוצרים , לעשות השוואה של מחירים ,לחשב את הרווח שלנו ,לגבות דמי משלוח במידה וצריך.

עלויות הדפסה:

לרוב עלויות ההדפסה כלולות במחיר של המוצר ,המחיר כבר מופיע בקטלוג של הספק , מחיר ההדפסה יכול להשתנות במידה ונרצה להדפיס גם מקדימה וגם מאחורה.

עלויות שילוח:

רוב נותני השירות כוללים בתוכם גם את המשלוח של המוצר , שווה לבדוק עם חברות שילוח נוספות לקבלה של מחירים טובים יותר במידה ויש.

הוספת תג מותג:

במידה ונרצה להוסיף לתג את המותג שלנו ספקים לוקחים על זה עמלה קטנה ,הספקים בהחלט יכולים לעשות את זה וזו שיטה למכור מוצרים תחת השם והמותג שלנו.

לסיכום

POD היא בהחלט שיטה שתופסת תאוצה והרבה בעלי חנויות פונים לתחום הזה של ההדפסות , יש שוק מאוד גדול בנושא של אנשים המעוניינים לבצע הדפסות על מוצרים שונים, חשוב מאוד לקחת בחשבון את איכות המוצר זמני שילוח ובדיקה של מוצרים בעצמנו , בנוסף לא לוותר על תצוגה מקדימה של המוצרים לפני הדפסה בזמן אמת , יכול להגדיל לנו מכירות בצורה גדולה! חשבו את כל העלויות של המוצר ורק לאחר מכן תקבעו לכם את המחיר הסופי , חשוב מאוד לא להיות יקרים מידי ועם זאת , לשמור על רווח יחסי שמשתלם לנו באמת לעשות בנישה.

תגים
הצג עוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Back to top button
Close
Close